رمزنگاری دیتا

تمامی دیتا تحت پروتکل های بسیار امن و جهانی در هر دو سمت کلاینت و سرور کاملا رمزنگاری شده و غیر قابل رهگیری و روئیت هستند.

امنیت بسیار بالا

امنیت بسیار بالا

سرویس های Fa3t با بالاترین سطح امنیت جهت کاربری های حساس کانفیگ شده و مخصوص بازارهای مالی و حساب های تجاری می باشد.

سرعت بسیار بالا

سرعت بسیار بالا

در Fa3t VPN علاوه بر سرورهای عادی که برای همه ISP سازگار است با حفظ IP برای هر اپراتور سرورهایی با سرعت بسیار بالاتر ارائه شده است

بهترین VPN

لوکیشن های مختلف

در Fa3t VPN نیازی نیست بابت هر لوکیشن جداگانه هزینه پرداخت کنید. با یک اشتراک به تمامی کشورها با سرعت بالا دسترسی دارید.

IP و لوکیشن ثابت

در Fa3t آی پی ها کاملا ثابت و تضمینی بوده و مانند بسیاری از خدمات دهندگان VPN آی پی سرورها فیلتر و در نهایت تعویض نمی شوند.

بدون بد افزار

سرویس های Fa3t فارغ از بد افزارهایی هست که در VPN های رایگان یافت شده و از دیوایزها جهت استخراج ارز دیجیتال استفاده می کنند.

بدون آسیب به باتری

سرویس های Fa3t بر خلاف سرویس هایی مانند V2RAY مشکل داغ شدن گوشی را ندارند و باعث کاهش باتری هلث گوشی شما نخواهند شد.

بدون آسیب به پردازنده

سرویس های Fa3t کاملا بهینه عمل کرده و برای تمامی پردازنده ها در تمامی دیوایزها سازگار بوده و منجر به کند شدن CPU ها نمی شوند.

حریم خصوصی کاربر

اصل سیاست های Fa3t مبنی بر امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران بوده و با هیچ ارگان دولتی و یا خصوصی در هیچ کجای دنیا همکاری ندارد.

پرسرعت و بدون قطعی

خدماتی ویژه برای تریدرها و بلاگرها 

در Fa3t VPN بالاترین سطح کیفیت برای سرویس های VPN فراهم شده تا تمامی عزیزانی که در بازارهای مالی فارکس و کریپتو فعالیت دارند و یا عزیزانی که بصورت حرفه ای پیج های کاری اینستاگرام و یوتیوب را مدیریت می کنند کوچکترین دغدغه ای برای اتصال امن و پرسرعت خود به اینترنت آزاد جهانی به دور از تحریم و فیلترینگ نداشته باشند.

خرید آنلاین

پشتیبانی ۲۴ ساعته

آموزش کامل

کیفیت عالی

کیفیت عالی

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی واتساپ

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتسآپ QR  کد بالا را اسکن کنید